1000M Media Converter

  • 100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    100Mbps Single faeba Media Converter ZJ-3100AB

    10 / 100M Fiber Media Converter e fetola fiber ea 100BASE-FX ho 100Base-TX media media kapa ka tsela e fapaneng. Fana ka tharollo e bonolo le ea moruo ho ntlafatsa marang-rang a koporo ho fiber optic ho holisa phihlello ea lets'oao. Phetiso ea Media Converter e fihla ho 120KM. Moralo oa polaka le papali, o bonolo ho o kenya. E ka sebelisoa e le nosi, kapa e kentsoe 2U 14 slot media converter chassis e nang le phepelo ea motlakase e bohareng. Likarolo • 1 Port 10 / 100M Media Converter, Single Mode Single Fiber • Halofo kapa ful ...
  • 100Mbps Dual Fiber Media Converter  ZJ-1100S-25

    100Mbps kopanetsoe faeba Media Converter ZJ-1100S-25

    10 / 100M Fiber Media Converter e fetola fiber ea 100BASE-FX ho 100Base-TX media media kapa ka tsela e fapaneng. Fana ka tharollo e bonolo le ea moruo ho ntlafatsa marang-rang a koporo ho fiber optic ho holisa phihlello ea lets'oao. Phetiso ea Media Converter e fihla ho 120KM. Moralo oa polaka le papali, o bonolo ho o kenya. E ka sebelisoa e le nosi, kapa e kentsoe 2U 14 slot media converter chassis e nang le phepelo ea motlakase e bohareng. Likarolo • 1 Port 10 / 100M Media Converter, Single Mode Dual Fiber • Halofo kapa e tletse ...